Regulated market: 05.01.2026. - 30.09.2026.

Prime listing - Shares

IssuerSymbolPriceChangeTurnover
(RSD)
Jedinstvo a.d. , SevojnoJESV8.985+9,60%10.962.011
Fintel energija a.d. , BeogradFINT622-7,16%1.975.300
Metalac a.d. , Gornji MilanovacMTLC2.011-10,82%36.134.095
Aerodrom Nikola Tesla a.d. , BeogradAERO2.078-11,76%303.682.057

Prime listing - Bonds

IssuerSymbolPriceChangeTurnover
(RSD)
Republika SrbijaRSO2521299,9619-0,08%5.050.522.323
Republika SrbijaRSO25211116,20+9,11%1.526.385.128
Republika SrbijaRSO26213122,00+20,75%1.279.723.319
Republika SrbijaRSO18176105,2551+4,72%1.235.880.123
Republika SrbijaRSO2019399,00-1,51%832.262.822
Republika SrbijaRSO19183102,5185-2,20%601.873.811
Republika SrbijaRSO25210103,25+0,11%399.028.250
Republika SrbijaRSO16145107,9246+0,69%354.822.930
Republika SrbijaRSRES12E202797,9184-2,08%71.370.773
Republika SrbijaRSO20191101,471-1,74%67.296.696
Republika SrbijaRSRES12E202893,3973-6,60%57.638.643
Republika SrbijaRSRES12E202988,5555-11,44%54.573.114
Republika SrbijaRSRES12E203084,2982-15,70%51.296.247
Republika SrbijaRSRES12E203181,00-19,00%49.114.941
Republika SrbijaRSRES12E203276,5966-23,40%45.986.867
Republika SrbijaRSRES12E203374,00-26,00%39.956.177
Republika SrbijaRSRES12E203565,70-34,30%36.342.606
Republika SrbijaRSRES12E203470,00-30,00%36.199.656
Republika SrbijaRSRES12E203662,8166-37,18%33.482.722
Republika SrbijaRSRES12E203759,9999-40,00%29.771.318
Republika SrbijaRSRES12E203858,00-42,00%28.249.663
Republika SrbijaRSRES05E202797,5102-2,49%26.327.078
Republika SrbijaRSO2119892,592+2,10%26.227.292
Republika SrbijaRSO2220397,50+1,23%24.673.368
Republika SrbijaRSRES05E202892,7211-7,28%23.778.540
Republika SrbijaRSRES05E202988,38-11,62%22.313.470
Republika SrbijaRSRES05E203180,06-19,94%21.947.337
Republika SrbijaRSO23208113,4985+0,44%21.816.806
Republika SrbijaRSRES05E203084,25-15,75%21.203.231
Republika SrbijaRSRES12D202797,47+2,38%20.351.064
Republika SrbijaRSRES12D202893,00+1,92%16.763.005
Republika SrbijaRSRES12D203372,87-1,53%14.677.304
Republika SrbijaRSRES12C202798,00+3,45%14.566.494
Republika SrbijaRSRES12D203469,50-2,11%14.462.634
Republika SrbijaRSRES12D203276,70-0,39%13.958.503
Republika SrbijaRSRES12D202988,50+1,24%13.735.153
Republika SrbijaRSRES12D203663,35-2,54%13.513.184
Republika SrbijaRSRES12D203566,40-2,35%13.411.656
Republika SrbijaRSRES12C203566,008+4,53%13.361.167
Republika SrbijaRSRES12C203372,00-2,83%12.595.710
Republika SrbijaRSRES12C202892,60+2,06%12.306.587
Republika SrbijaRSRES12C203469,00-0,71%11.934.495
Republika SrbijaRSRES12D203760,00+1,97%11.923.449
Republika SrbijaRSRES10D202795,00+0,42%10.409.769
Republika SrbijaRSRES12D203084,10+0,24%9.660.673
Republika SrbijaRSRES12C203179,0007+1,94%8.771.365
Republika SrbijaRSRES12D203180,50+0,37%8.681.285
Republika SrbijaRSRES12C203083,51+2,20%8.168.395
Republika SrbijaRSRES12A203085,40+5,43%7.683.065
Republika SrbijaRSRES12C202988,00+3,03%7.644.817
Republika SrbijaRSRES12C203662,0285-5,01%7.617.327
Republika SrbijaRSRES12C203276,90+4,96%7.131.653
Republika SrbijaRSRES12A203180,3102+5,67%7.017.269
Republika SrbijaRSRES12A203276,00-2,48%6.431.704
Republika SrbijaRSRES05D202892,50+10,12%6.108.470
Republika SrbijaRSRES10E202797,36-2,64%5.998.556
Republika SrbijaRSRES05C202890,50+0,69%5.919.774
Republika SrbijaRSRES12A203372,60-2,55%5.858.405
Republika SrbijaRSRES12B202796,00+1,48%5.456.334
Republika SrbijaRSRES10D202890,00-0,08%5.207.953
Republika SrbijaRSRES05D202797,00+5,43%5.038.788
Republika SrbijaRSRES05D202987,03+6,79%5.018.221
Republika SrbijaRSRES10D203082,00+1,23%4.994.171
Republika SrbijaRSRES10D202985,000,00%4.833.819
Republika SrbijaRSRES05D203083,00+10,67%4.718.258
Republika SrbijaRSRES10E202893,2493-6,75%4.702.513
Republika SrbijaRSRES12B202893,00+3,45%4.560.113
Republika SrbijaRSRES12B203083,00+1,84%4.427.452
Republika SrbijaRSRES10E202988,50-11,50%4.391.931
Republika SrbijaRSRES12A202893,1793+2,81%4.315.579
Republika SrbijaRSRES12A203469,00-4,17%4.270.489
Republika SrbijaRSRES12A202988,0573+3,27%4.188.161
Republika SrbijaRSRES10D203373,00-1,35%4.081.132
Republika SrbijaRSRES12A202796,10+0,84%3.893.222
Republika SrbijaRSRES10D203470,00-1,41%3.841.727
Republika SrbijaRSRES10E203084,20-15,80%3.829.191
Republika SrbijaRSRES12B203370,0625+0,81%3.676.808
Republika SrbijaRSRES10D203567,00-1,47%3.608.558
Republika SrbijaRSRES12B203467,0531+0,53%3.504.989
Republika SrbijaRSRES10E203180,20-19,80%3.441.892
Republika SrbijaRSRES12B203177,1476-4,65%3.403.062
Republika SrbijaRSRES12B202986,00+1,18%3.302.813
Republika SrbijaRSRES10E203276,01-23,99%3.023.872
Republika SrbijaRSRES10E203372,0715-27,93%2.848.136
Republika SrbijaRSRES12B203273,4331+0,45%2.816.018
Republika SrbijaRSRES10E203468,50-31,50%2.674.237
Republika SrbijaRSRES10B203181,00+3,85%2.590.566
Republika SrbijaRSRES10B202796,00+1,05%2.330.894
Republika SrbijaRSRES05A202795,0243+0,33%2.324.721
Republika SrbijaRSRES10B202988,00+3,53%2.190.256
Republika SrbijaRSRES10B202890,000,00%2.108.303
Republika SrbijaRSRES12B203563,6386+0,85%1.957.372
Republika SrbijaRSRES10B203082,500,00%1.863.588
Republika SrbijaRSRES10B203273,000,00%1.587.919
Republika SrbijaRSRES10B203369,500,00%1.482.714
Republika SrbijaRSRES10A203274,00+5,71%1.146.174
Republika SrbijaRSRES10A203178,50+3,29%817.709
Republika SrbijaRSRES10A203082,00+9,33%777.348
Republika SrbijaRSRES10C203467,00-2,90%743.250
Republika SrbijaRSRES10D203179,00+2,60%718.370
Republika SrbijaRSRES10D203275,50+3,42%658.246
Republika SrbijaRSRES10C202794,80-0,21%617.446
Republika SrbijaRSRES10C202890,00-0,88%580.713
Republika SrbijaRSRES05B202891,01+6,57%554.252
Republika SrbijaRSRES10C202985,50-1,50%537.152
Republika SrbijaRSRES10C203082,00-1,20%506.452
Republika SrbijaRSRES10C203274,00-1,99%486.456
Republika SrbijaRSRES10C203178,00-1,27%472.982
Republika SrbijaRSRES10C203371,00-1,39%414.596
Republika SrbijaRSRES10A202795,80+2,19%349.117
Republika SrbijaRSRES05B202795,50+5,70%339.580
Republika SrbijaRSRES10A202890,50+6,47%337.430
Republika SrbijaRSRES05C202987,50+2,94%270.574
Republika SrbijaRSRES05C202795,50+0,83%246.305
Republika SrbijaRSRES10A202985,00+2,41%222.101
Republika SrbijaRSO18174103,6034-3,58%20.721

Standard listing - Shares

IssuerSymbolPriceChangeTurnover
(RSD)

Standard listing - Bonds

IssuerSymbolPriceChangeTurnover
(RSD)

Open market - Shares

IssuerSymbolPriceChangeTurnover
(RSD)
Dunav osiguranje a.d. , BeogradDNOS1.822+1,22%213.766.503
Messer Tehnogas a.d. , BeogradTGAS60.000+60,86%80.810.723
Energoprojekt holding a.d. , BeogradENHL463-7,40%35.547.622
Philip Morris Operations a.d. , NišDINNPB9.000-6,58%30.653.257
Insa a.d. , ZemunINSA1.990+28,39%29.027.640
Impol Seval a.d. , SevojnoIMPL5.800-24,69%23.339.583
Zlatarplast a.d. , Nova VarošZLTP5.000+11,11%15.792.110
Goša FOM a.d. , Smederevska PalankaGFOM1.300-23,98%12.610.943
BAS a.d. , BeogradBASB1.515-0,07%12.162.519
Fabrika hleba i mleka a.d. , SurdulicaFHMS6.500+8,33%9.232.158
Lasta a.d. , BeogradLSTA6650,00%5.859.980
Iritel a.d. , BeogradIRTL1.500+42,72%5.286.482
Farmacoop a.d. , KaćFRMC2020,00%3.711.144
Dunav Re a.d. , BeogradDNREM6.101-43,51%3.382.175
Preduzeće za puteve Valjevo a.d. , ValjevoPPVA3.195-3,18%2.797.150
PPT Armature a.d. , AleksandrovacPPTA250-11,66%2.467.169
Termika-Beograd a.d. , BeogradTRBG3.046-12,97%2.450.438
Informatika a.d. , BeogradINFM5.250+5,00%2.198.450
Kopaonik a.d. , BeogradKOPB16.002+0,01%1.888.250
Homolje a.d. , ŽagubicaHMLJ385+10,00%1.200.045
Putevi a.d. , UžicePUUE1.000-36,22%1.067.800
Omoljica a.d. , OmoljicaOMOL4.0000,00%948.000
AMS Osiguranje a.d. , BeogradAMSOPB3.380-3,43%889.200
Revnost a.d. , Novi SadRVST12.001-14,28%754.014
Woksal a.d. , UžiceWKSL4500,00%634.600
Planum GP a.d. , BeogradPLNM507+2,01%555.672
Lučić Prigrevica a.d. , Novi SadSJPR5500,00%440.000
Dunav Grocka a.d. , GrockaDNVG600,00%373.200
Dinara a.d. , BeogradDINR609-28,35%209.160
Philip Morris Operations a.d. , NišDINN9.9900,00%189.810
Institut za ispitivanje materijala a.d. , BeogradINMT19.600+17,37%152.300
Utva silosi a.d. , KovinUTSI4.600+4,55%144.400
Autoventil a.d. , UžiceAVEN1.700-29,17%137.700
Čoka duvanska industrija a.d. , ČokaCOKA8.900-1,11%126.154
Tehnopromet a.d. , BeogradTHPT2300,00%117.990
Nova Peščara a.d. , DeliblatoNPSC1.400+16,67%75.600
Tehnohemija a.d. , BeogradTHHM2500,00%72.000
Srbijaput a.d. , BeogradSRPU2200,00%64.020
Irmovo a.d. , StepanovićevoIRMV2.500-16,67%50.000
Progres a.d. , BeogradPRGS12-25,00%30.832
Hidrotehnika Hidroenergetika a.d. , BeogradHDRT5.000+11,14%25.000
Vino župa a.d. u stečaju, AleksandrovacVINZ5000,00%12.500
Poslovni objekti a.d. , BeogradPSOB1.1250,00%12.375
Philip Morris Operations a.d. , NišDINNPP8620,00%11.206
AMS Osiguranje a.d. , BeogradAMSO3.950-28,18%7.900
Philip Morris Operations a.d. , NišDINNP11.2300,00%7.380
Termovent SC Livnica čelika a.d. , Bačka TopolaTLVC2.4000,00%7.200
Agrobačka a.d. , Bačka TopolaAGBC130-0,76%1.300

Open market - Bonds

IssuerSymbolPriceChangeTurnover
(RSD)
Elixir Group d.o.o., Novi SadELIX01102,5558+2,56%57.841.471

Top 10 Gainers

IssuerSymbolPriceChangeTurnover
(RSD)
Market segment
Messer Tehnogas a.d. , BeogradTGAS60.000+60,86%80.810.723Open Market
Iritel a.d. , BeogradIRTL1.500+42,72%5.286.482Open Market
Insa a.d. , ZemunINSA1.990+28,39%29.027.640Open Market
Institut za ispitivanje materijala a.d. , BeogradINMT19.600+17,37%152.300Open Market
Nova Peščara a.d. , DeliblatoNPSC1.400+16,67%75.600Open Market
Hidrotehnika Hidroenergetika a.d. , BeogradHDRT5.000+11,14%25.000Open Market
Zlatarplast a.d. , Nova VarošZLTP5.000+11,11%15.792.110Open Market
Homolje a.d. , ŽagubicaHMLJ385+10,00%1.200.045Open Market
Jedinstvo a.d. , SevojnoJESV8.985+9,60%10.962.011Prime Listing
Fabrika hleba i mleka a.d. , SurdulicaFHMS6.500+8,33%9.232.158Open Market

Top 10 Decliners

IssuerSymbolPriceChangeTurnover
(RSD)
Market
Dunav Re a.d. , BeogradDNREM6.101-43,51%3.382.175Open Market
Putevi a.d. , UžicePUUE1.000-36,22%1.067.800Open Market
Autoventil a.d. , UžiceAVEN1.700-29,17%137.700Open Market
Dinara a.d. , BeogradDINR609-28,35%209.160Open Market
AMS Osiguranje a.d. , BeogradAMSO3.950-28,18%7.900Open Market
Progres a.d. , BeogradPRGS12-25,00%30.832Open Market
Impol Seval a.d. , SevojnoIMPL5.800-24,69%23.339.583Open Market
Goša FOM a.d. , Smederevska PalankaGFOM1.300-23,98%12.610.943Open Market
Irmovo a.d. , StepanovićevoIRMV2.500-16,67%50.000Open Market
Revnost a.d. , Novi SadRVST12.001-14,28%754.014Open Market

Top 10 Most Traded

IssuerSymbolPriceChangeTurnover
(RSD)
Market
Aerodrom Nikola Tesla a.d. , BeogradAERO2.078-11,76%303.682.057Prime Listing
Dunav osiguranje a.d. , BeogradDNOS1.822+1,22%213.766.503Open Market
Messer Tehnogas a.d. , BeogradTGAS60.000+60,86%80.810.723Open Market
Metalac a.d. , Gornji MilanovacMTLC2.011-10,82%36.134.095Prime Listing
Energoprojekt holding a.d. , BeogradENHL463-7,40%35.547.622Open Market
Philip Morris Operations a.d. , NišDINNPB9.000-6,58%30.653.257Open Market
Insa a.d. , ZemunINSA1.990+28,39%29.027.640Open Market
Impol Seval a.d. , SevojnoIMPL5.800-24,69%23.339.583Open Market
Zlatarplast a.d. , Nova VarošZLTP5.000+11,11%15.792.110Open Market
Goša FOM a.d. , Smederevska PalankaGFOM1.300-23,98%12.610.943Open Market