Nedeljni izveštaj 17.08.2026.-21.08.2026.

21.08.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO390.143.9493.324.349206506.689.934.698
Listing380.803.8003.244.763152218.432.885.750
Prime akcije13.885.120118.30946218.432.885.750
Prime obveznice366.918.6803.126.4541060
Open market9.340.14979.58654288.257.048.948
Open market akcije9.340.14979.58654288.257.048.948
Open market obveznice0000
MTP0007.649.627.457
MTP akcije0007.649.627.457
UKUPNO390.143.9493.324.349206514.339.562.155

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.376,6866,415,0716.932.591
BELEXline2.812,6095,813,5318.975.519

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO18945100
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS5,37%
b-FIS6,57%
s-FIS4,17%
FIB3,95%
FIT4,03%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.365,52
Promena1,82
% 0,13%
20.10.2026. 14:10:00Detaljnije
EUR/RSD117,4144
USD/RSD104,5077
Izvor NBS, 20.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 20.10.2026.
513.538.174.384 RSD
4.373.723.959 EUR
Vesti sa Berze
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
05.10.2026.
Ministarstvo privrede Republike Srbije – Obaveštenje o prodaji akcija za 10 akcionarskih društava
Poslednje vesti
20.10.2026.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Borinženjering a.d., Bor - BOIN
19.10.2026.
Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - PIK Pešter a.d. u prinudnoj likvidaciji, Sjenica - PKPT
19.10.2026.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - BAS a.d. , Beograd
15.10.2026.
Obaveštenje akcionarima o isplati dividende - Messer Tehnogas a.d. , Beograd
15.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Imtel Komunikacije a.d. , Beograd