Dnevni podaci - 08.10.2026.

08.10.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO7.615.31264.88048503.757.431.983
Listing7.176.55261.14239217.062.084.560
Prime akcije48.84041615217.062.084.560
Prime obveznice7.127.71260.726240
Open market438.7603.7389286.695.347.423
Open market akcije438.7603.7389286.695.347.423
Open market obveznice0000
MTP0007.293.653.955
MTP akcije0007.293.653.955
UKUPNO7.615.31264.88048511.051.085.938

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.361,83-1,53-0,1166.940
BELEXline2.765,51-1,55-0,06157.380

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO153421124
MTP5700000

Učešće stranih investitora
FIS0,00%
b-FIS0,00%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,00%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Tandem financial a.d. , Novi Sad23,96%44,09%
Banca Intesa a.d. , Beograd22,92%42,91%
Ilirika investments a.d. , Beograd8,33%5,79%

Vrednost1.361,83
Promena-1,53
% -0,11%
08.10.2026. 14:10:01Detaljnije
EUR/RSD117,3750
USD/RSD104,7150
Izvor NBS, 08.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 08.10.2026.
511.051.085.938 RSD
4.354.002.862 EUR
Vesti sa Berze
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
05.10.2026.
Ministarstvo privrede Republike Srbije – Obaveštenje o prodaji akcija za 10 akcionarskih društava
02.10.2026.
BGDX Monthly Report - September 2026
Poslednje vesti
08.10.2026.
Polugodišnji konsolidovani izveštaj za 2026. godinu - Institut za strane jezike a.d. , Beograd
08.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Institut za strane jezike a.d. , Beograd
07.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - PPT Armature a.d. , Aleksandrovac
07.10.2026.
Godišnji izveštaj za 2025. godinu - Nikola Tesla EI a.d. , Beograd
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi