Mesečni izveštaj za nov 2025.

28.11.2025. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO893.132.6577.617.990632500.826.982.295
Listing806.067.3206.875.827388220.995.943.155
Prime akcije16.562.655141.251109220.995.943.155
Prime obveznice789.504.6656.734.5762790
Open market87.065.337742.163244279.831.039.140
Open market akcije87.065.337742.163244279.831.039.140
Open market obveznice0000
MTP0008.145.598.637
MTP akcije0008.145.598.637
UKUPNO893.132.6577.617.990632508.972.580.932

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.243,891,990,1645.088.401
BELEXline2.808,39-49,37-1,7356.518.413

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO226106353
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS1,99%
b-FIS2,15%
s-FIS1,84%
FIB0,11%
FIT0,33%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.365,52
Promena1,82
% 0,13%
20.10.2026. 14:10:00Detaljnije
EUR/RSD117,4144
USD/RSD104,5077
Izvor NBS, 20.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 20.10.2026.
513.538.174.384 RSD
4.373.723.959 EUR
Vesti sa Berze
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
05.10.2026.
Ministarstvo privrede Republike Srbije – Obaveštenje o prodaji akcija za 10 akcionarskih društava
Poslednje vesti
20.10.2026.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Borinženjering a.d., Bor - BOIN
19.10.2026.
Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - PIK Pešter a.d. u prinudnoj likvidaciji, Sjenica - PKPT
19.10.2026.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - BAS a.d. , Beograd
15.10.2026.
Obaveštenje akcionarima o isplati dividende - Messer Tehnogas a.d. , Beograd
15.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Imtel Komunikacije a.d. , Beograd