Učešće članova Berze u trgovanju: 05.01.2026. - 30.09.2026.

Ukupan promet

Investiciono društvoPromet %Broj trans %Promet prodajaPromet kupovinaBroj trans prodajaBroj trans kupovina
BPŠ Banka a.d., Beograd47,31%13,56%5.518.732.046,997.376.673.621,431.86571
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd18,41%5,92%1.741.028.466,683.275.621.684,99423422
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad14,27%10,89%2.743.040.515,741.145.517.165,52570984
Raiffeisen banka a.d., Beograd6,42%1,19%1.741.455.084,489.255.601,0063107
NLB Banka a.d., Beograd3,69%21,37%700.826.549,53304.699.102,101.4851.566
Tandem financial a.d. , Novi Sad2,33%11,55%35.606.889,01598.174.335,19421.607
ALTA banka a.d., Beograd1,26%5,37%127.877.604,00216.651.427,30346421
Mediolanum invest a.d. , Beograd1,15%1,57%147.327.748,55164.861.162,1282142
Momentum Securities a.d. , Novi Sad1,11%3,68%132.240.635,22171.347.705,6697428
M&V Investments a.d. , Beograd0,88%4,65%132.141.777,57107.615.381,77316348
Tesla Capital a.d., Beograd0,87%6,40%171.685.199,3465.008.499,6085361
UniCredit Bank Srbija a.d. , Beograd0,60%0,07%162.560.216,28676.400,0073
Intercity broker a.d. , Beograd0,40%2,97%63.759.309,8744.203.181,54268156
Ilirika investments a.d. , Beograd0,39%2,63%74.831.919,4832.020.434,00248127
Erste bank a.d., Novi Sad0,38%5,37%53.215.492,2451.212.128,77247520
Tezoro broker a.d. , Beograd0,33%1,42%30.933.163,1159.899.182,9447156
Banca Intesa a.d. , Beograd0,10%0,74%24.380.384,491.881.000,001015
Prudence Capital a.d., Beograd0,06%0,24%14.033.856,351.605.634,002410
Euro fineks broker a.d. , Beograd0,05%0,41%11.781.989,00535.200,00544

Listing

Investiciono društvoPromet %Broj trans %Promet prodajaPromet kupovinaBroj trans prodajaBroj trans kupovina
BPŠ Banka a.d., Beograd50,01%19,73%5.503.815.663,997.374.657.780,431.82047
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd18,67%4,40%1.569.349.332,483.239.229.822,9968348
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad14,28%12,41%2.707.233.656,74970.166.658,32449725
Raiffeisen banka a.d., Beograd6,71%0,55%1.727.001.565,48760.206,001636
NLB Banka a.d., Beograd3,42%22,62%643.120.290,53238.394.603,101.158982
Tandem financial a.d. , Novi Sad2,44%17,14%35.351.989,01594.061.334,19401.582
Mediolanum invest a.d. , Beograd1,10%1,13%125.455.318,55159.001.182,127136
Momentum Securities a.d. , Novi Sad0,80%2,25%86.779.541,22118.062.627,6649164
M&V Investments a.d. , Beograd0,68%4,69%78.270.665,5796.352.218,77176268
UniCredit Bank Srbija a.d. , Beograd0,63%0,07%162.560.216,280,0070
Tesla Capital a.d., Beograd0,31%2,21%68.247.109,3411.622.293,6019019
Intercity broker a.d. , Beograd0,25%2,63%55.423.802,877.707.250,5422524
Erste bank a.d., Novi Sad0,20%6,13%15.501.142,2435.816.738,77140440
Ilirika investments a.d. , Beograd0,18%2,24%40.482.614,487.135.963,0017339
Tezoro broker a.d. , Beograd0,11%0,41%23.906.354,115.159.462,94363
Banca Intesa a.d. , Beograd0,09%1,05%24.265.334,490,00990
ALTA banka a.d., Beograd0,08%0,22%1.534.090,0018.676.246,30318
Prudence Capital a.d., Beograd0,03%0,12%8.505.701,350,00110

Open market

Investiciono društvoPromet %Broj trans %Promet prodajaPromet kupovinaBroj trans prodajaBroj trans kupovina
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad17,72%9,17%35.806.859,00175.350.507,20121259
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd17,43%10,33%171.269.694,2036.391.862,0035474
Tesla Capital a.d., Beograd13,16%17,01%103.438.090,0053.386.206,0066342
NLB Banka a.d., Beograd10,29%21,96%56.242.170,0066.304.499,00326584
ALTA banka a.d., Beograd7,90%6,47%8.784.290,0085.285.967,0015253
Tezoro broker a.d. , Beograd5,18%3,96%7.026.809,0054.739.720,0011153
M&V Investments a.d. , Beograd5,14%5,12%51.909.093,009.301.144,0013676
Ilirika investments a.d. , Beograd4,97%3,93%34.349.305,0024.884.471,007588
Erste bank a.d., Novi Sad4,46%4,51%37.714.350,0015.395.390,0010780
Intercity broker a.d. , Beograd3,27%4,17%8.335.507,0030.638.251,0043130
Momentum Securities a.d. , Novi Sad2,70%3,21%11.891.024,0020.293.238,004786
Mediolanum invest a.d. , Beograd2,33%2,82%21.872.430,005.859.980,0011106
Raiffeisen banka a.d., Beograd1,93%2,85%14.453.519,008.495.395,004771
BPŠ Banka a.d., Beograd1,42%1,67%14.916.383,002.015.841,004524
Euro fineks broker a.d. , Beograd1,03%1,40%11.781.989,00535.200,00544
Prudence Capital a.d., Beograd0,60%0,56%5.528.155,001.605.634,001310
Tandem financial a.d. , Novi Sad0,24%0,63%254.900,002.648.912,00224
Banca Intesa a.d. , Beograd0,17%0,17%115.050,001.881.000,0025
UniCredit Bank Srbija a.d. , Beograd0,06%0,07%0,00676.400,0003

MTP

Investiciono društvoPromet %Broj trans %Promet prodajaPromet kupovinaBroj trans prodajaBroj trans kupovina
ALTA banka a.d., Beograd74,29%71,34%117.559.224,00112.689.214,00328150
Momentum Securities a.d. , Novi Sad21,48%26,72%33.570.070,0032.991.840,001178
Intercity broker a.d. , Beograd1,89%0,30%0,005.857.680,0002
M&V Investments a.d. , Beograd1,27%1,19%1.962.019,001.962.019,0044
NLB Banka a.d., Beograd0,47%0,15%1.464.089,000,0010
Tandem financial a.d. , Novi Sad0,47%0,15%0,001.464.089,0001
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd0,13%0,15%409.440,000,0010