Učešće članova Berze u trgovanju akcijama: 05.01.2026. - 30.09.2026.

Bez blok transakcija

Investiciono društvoPromet %Broj trans %Promet prodajaPromet kupovinaBroj trans prodajaBroj trans kupovina
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd20,14%10,81%123.550.755,00280.672.207,00366344
ALTA banka a.d., Beograd15,95%11,35%124.584.254,00195.571.781,00343403
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad15,07%8,87%126.629.808,00175.837.901,00225358
NLB Banka a.d., Beograd11,89%21,00%147.994.185,0090.767.697,00454926
M&V Investments a.d. , Beograd6,27%4,41%109.482.502,0016.320.174,00181109
Tesla Capital a.d., Beograd6,02%11,16%83.576.281,0037.363.469,0067558
Momentum Securities a.d. , Novi Sad5,44%5,16%55.181.694,0053.945.698,0072267
Intercity broker a.d. , Beograd4,49%4,52%51.806.148,0038.384.106,00158139
Tezoro broker a.d. , Beograd3,42%2,59%13.941.359,0054.739.720,0017153
Ilirika investments a.d. , Beograd2,98%3,61%43.778.723,0016.079.784,00112125
Erste bank a.d., Novi Sad2,77%3,50%39.531.921,0016.002.636,00128102
Mediolanum invest a.d. , Beograd1,39%1,80%22.107.430,005.859.980,0012106
Raiffeisen banka a.d., Beograd1,29%2,48%16.614.859,009.255.601,0056107
BPŠ Banka a.d., Beograd0,94%6,54%15.749.965,003.105.391,0039238
Tandem financial a.d. , Novi Sad0,62%0,55%7.283.139,005.160.211,00828
Euro fineks broker a.d. , Beograd0,61%0,88%11.781.989,00535.200,00544
Prudence Capital a.d., Beograd0,51%0,47%8.671.228,001.605.634,002110
Banca Intesa a.d. , Beograd0,17%0,24%1.498.350,001.881.000,00115
UniCredit Bank Srbija a.d. , Beograd0,03%0,05%0,00676.400,0003

Sa blok transakcijama

Investiciono društvoPromet %Broj trans %Promet prodajaPromet kupovinaBroj trans prodajaBroj trans kupovina
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd19,33%10,77%123.550.755,00280.672.207,00366344
ALTA banka a.d., Beograd15,63%11,41%127.877.604,00198.865.131,00346406
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad14,46%8,84%126.629.808,00175.837.901,00225358
NLB Banka a.d., Beograd11,42%20,93%147.994.185,0090.767.697,00454926
Tesla Capital a.d., Beograd8,34%11,20%116.402.773,0057.969.311,0067860
M&V Investments a.d. , Beograd6,20%4,52%111.444.521,0018.282.193,00185113
Momentum Securities a.d. , Novi Sad5,22%5,14%55.181.694,0053.945.698,0072267
Intercity broker a.d. , Beograd4,31%4,51%51.806.148,0038.384.106,00158139
Ilirika investments a.d. , Beograd3,80%3,64%47.498.723,0032.020.434,00113127
Tezoro broker a.d. , Beograd3,28%2,58%13.941.359,0054.739.720,0017153
Erste bank a.d., Novi Sad2,66%3,49%39.531.921,0016.002.636,00128102
Mediolanum invest a.d. , Beograd1,34%1,79%22.107.430,005.859.980,0012106
Raiffeisen banka a.d., Beograd1,24%2,47%16.614.859,009.255.601,0056107
BPŠ Banka a.d., Beograd0,90%6,52%15.749.965,003.105.391,0039238
Tandem financial a.d. , Novi Sad0,60%0,55%7.283.139,005.160.211,00828
Euro fineks broker a.d. , Beograd0,59%0,88%11.781.989,00535.200,00544
Prudence Capital a.d., Beograd0,49%0,47%8.671.228,001.605.634,002110
Banca Intesa a.d. , Beograd0,16%0,24%1.498.350,001.881.000,00115
UniCredit Bank Srbija a.d. , Beograd0,03%0,05%0,00676.400,0003