Nedeljni izveštaj 12.10.2026.-16.10.2026.

16.10.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO207.035.4251.763.528142505.368.032.368
Listing181.077.7071.542.40664217.050.643.772
Prime akcije326.2582.77926217.050.643.772
Prime obveznice180.751.4491.539.627380
Open market25.957.718221.12278288.317.388.596
Open market akcije25.957.718221.12278288.317.388.596
Open market obveznice0000
MTP0007.293.653.955
MTP akcije0007.293.653.955
UKUPNO207.035.4251.763.528142512.661.686.323

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.364,46-5,68-0,4122.320.508
BELEXline2.803,6921,820,7824.272.848

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO17458104
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS4,94%
b-FIS0,00%
s-FIS9,88%
FIB0,00%
FIT0,63%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.365,52
Promena1,82
% 0,13%
20.10.2026. 14:10:00Detaljnije
EUR/RSD117,4144
USD/RSD104,5077
Izvor NBS, 20.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 20.10.2026.
513.538.174.384 RSD
4.373.723.959 EUR
Vesti sa Berze
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
05.10.2026.
Ministarstvo privrede Republike Srbije – Obaveštenje o prodaji akcija za 10 akcionarskih društava
Poslednje vesti
20.10.2026.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Borinženjering a.d., Bor - BOIN
19.10.2026.
Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - PIK Pešter a.d. u prinudnoj likvidaciji, Sjenica - PKPT
19.10.2026.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - BAS a.d. , Beograd
15.10.2026.
Obaveštenje akcionarima o isplati dividende - Messer Tehnogas a.d. , Beograd
15.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Imtel Komunikacije a.d. , Beograd