Nedeljni izveštaj 05.10.2026.-09.10.2026.

09.10.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO34.375.624292.758220503.933.693.093
Listing22.467.449191.352162217.325.244.560
Prime akcije397.8683.38834217.325.244.560
Prime obveznice22.069.581187.9631280
Open market11.908.175101.40658286.608.448.533
Open market akcije11.908.175101.40658286.608.448.533
Open market obveznice0000
MTP0007.293.653.955
MTP akcije0007.293.653.955
UKUPNO34.375.624292.758220511.227.347.048

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.370,1420,851,558.723.155
BELEXline2.781,8729,071,069.704.605

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO1555592
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS0,00%
b-FIS0,00%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,00%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.365,52
Promena1,82
% 0,13%
20.10.2026. 14:10:00Detaljnije
EUR/RSD117,4144
USD/RSD104,5077
Izvor NBS, 20.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 20.10.2026.
513.538.174.384 RSD
4.373.723.959 EUR
Vesti sa Berze
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
05.10.2026.
Ministarstvo privrede Republike Srbije – Obaveštenje o prodaji akcija za 10 akcionarskih društava
Poslednje vesti
20.10.2026.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Borinženjering a.d., Bor - BOIN
19.10.2026.
Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - PIK Pešter a.d. u prinudnoj likvidaciji, Sjenica - PKPT
19.10.2026.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - BAS a.d. , Beograd
15.10.2026.
Obaveštenje akcionarima o isplati dividende - Messer Tehnogas a.d. , Beograd
15.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Imtel Komunikacije a.d. , Beograd