Nedeljni izveštaj 28.09.2026.-02.10.2026.

02.10.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO69.116.539588.163140500.819.687.409
Listing47.603.135405.09168217.593.535.592
Prime akcije613.6295.22218217.593.535.592
Prime obveznice46.989.506399.869500
Open market21.513.404183.07272283.226.151.817
Open market akcije21.513.404183.07272283.226.151.817
Open market obveznice0000
MTP5.449.52846.37927.293.653.955
MTP akcije5.449.52846.37927.293.653.955
UKUPNO74.566.067634.542142508.113.341.364

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.349,29-21,76-1,595.913.089
BELEXline2.752,80-25,77-0,936.948.411

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO1336489
MTP10012

Učešće stranih investitora
FIS3,31%
b-FIS6,62%
s-FIS0,00%
FIB0,17%
FIT1,33%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.365,52
Promena1,82
% 0,13%
20.10.2026. 14:10:00Detaljnije
EUR/RSD117,4144
USD/RSD104,5077
Izvor NBS, 20.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 20.10.2026.
513.538.174.384 RSD
4.373.723.959 EUR
Vesti sa Berze
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
05.10.2026.
Ministarstvo privrede Republike Srbije – Obaveštenje o prodaji akcija za 10 akcionarskih društava
Poslednje vesti
20.10.2026.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Borinženjering a.d., Bor - BOIN
19.10.2026.
Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - PIK Pešter a.d. u prinudnoj likvidaciji, Sjenica - PKPT
19.10.2026.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - BAS a.d. , Beograd
15.10.2026.
Obaveštenje akcionarima o isplati dividende - Messer Tehnogas a.d. , Beograd
15.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Imtel Komunikacije a.d. , Beograd