Nedeljni izveštaj 07.09.2026.-11.09.2026.

11.09.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO51.446.135438.349318507.833.720.639
Listing27.341.124232.959132219.496.621.929
Prime akcije7.259.57761.85653219.496.621.929
Prime obveznice20.081.547171.102790
Open market24.105.011205.390186288.337.098.710
Open market akcije24.105.011205.390186288.337.098.710
Open market obveznice0000
MTP0007.648.255.587
MTP akcije0007.648.255.587
UKUPNO51.446.135438.349318515.481.976.226

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.368,58-5,62-0,4113.336.558
BELEXline2.807,28-6,40-0,2313.663.570

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO14572239
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS0,07%
b-FIS0,14%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,04%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.368,50
Promena-7,24
% -0,53%
28.10.2026. 14:00:36Detaljnije
EUR/RSD117,5178
USD/RSD105,6815
Izvor NBS, 28.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 27.10.2026.
513.927.279.801 RSD
4.373.432.318 EUR
Vesti sa Berze
27.10.2026.
Najava početka CFA Level I pripremnog kursa na LinkedInu
26.10.2026.
Ministarstvo privrede Republike Srbije – Obaveštenje o prodaji akcija za 10 privrednih društava.
22.10.2026.
Svečano otvoren BGDx Bloomberg Finance Lab na Beogradskoj berzi
Poslednje vesti
28.10.2026.
Obaveštenje o značajnom učešću - Rapid a.d. , Apatin
28.10.2026.
Izveštaj o preuzimanju akcija - Rapid a.d. , Apatin
27.10.2026.
Najava dostavljanja kvartalnog izveštaja za III kvartal 2026. godine - Aerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd
27.10.2026.
Najava početka CFA Level I pripremnog kursa na LinkedInu
27.10.2026.
Najava dostave i objave Kvartalnog izveštaja za treći kvartal 2026. godine - NIS a.d., Novi Sad