Mesečni izveštaj za maj 2026.

29.05.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO1.321.795.62611.258.687799487.265.531.914
Listing1.295.337.35011.033.311682217.965.650.915
Prime akcije10.969.82093.44071217.965.650.915
Prime obveznice1.284.367.53010.939.8716110
Open market26.458.276225.376117269.299.880.999
Open market akcije26.458.276225.376117269.299.880.999
Open market obveznice0000
MTP1.363.82411.617147.702.127.669
MTP akcije1.363.82411.617147.702.127.669
UKUPNO1.323.159.45011.270.304813494.967.659.583

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.232,343,960,3230.551.067
BELEXline2.763,63-8,88-0,3235.258.686

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO20875188
MTP100114

Učešće stranih investitora
FIS0,14%
b-FIS0,29%
s-FIS0,00%
FIB4,22%
FIT4,10%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.365,52
Promena1,82
% 0,13%
20.10.2026. 14:10:00Detaljnije
EUR/RSD117,4144
USD/RSD104,5077
Izvor NBS, 20.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 20.10.2026.
513.538.174.384 RSD
4.373.723.959 EUR
Vesti sa Berze
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
05.10.2026.
Ministarstvo privrede Republike Srbije – Obaveštenje o prodaji akcija za 10 akcionarskih društava
Poslednje vesti
20.10.2026.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Borinženjering a.d., Bor - BOIN
19.10.2026.
Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - PIK Pešter a.d. u prinudnoj likvidaciji, Sjenica - PKPT
19.10.2026.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - BAS a.d. , Beograd
15.10.2026.
Obaveštenje akcionarima o isplati dividende - Messer Tehnogas a.d. , Beograd
15.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Imtel Komunikacije a.d. , Beograd