Mesečni izveštaj za feb 2026.

27.02.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO3.274.583.39827.889.088723483.878.894.671
Listing3.237.642.21327.574.446530209.816.240.761
Prime akcije84.716.148721.56882209.816.240.761
Prime obveznice3.152.926.06526.852.8784480
Open market36.941.185314.642193274.062.653.910
Open market akcije36.941.185314.642193274.062.653.910
Open market obveznice0000
MTP0008.144.481.893
MTP akcije0008.144.481.893
UKUPNO3.274.583.39827.889.088723492.023.376.564

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.230,33-48,12-3,76112.324.283
BELEXline2.763,95-86,03-3,02115.623.534

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO214116275
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS1,70%
b-FIS2,82%
s-FIS0,58%
FIB0,36%
FIT0,41%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.365,52
Promena1,82
% 0,13%
20.10.2026. 14:10:00Detaljnije
EUR/RSD117,4144
USD/RSD104,5077
Izvor NBS, 20.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 20.10.2026.
513.538.174.384 RSD
4.373.723.959 EUR
Vesti sa Berze
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
05.10.2026.
Ministarstvo privrede Republike Srbije – Obaveštenje o prodaji akcija za 10 akcionarskih društava
Poslednje vesti
20.10.2026.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Borinženjering a.d., Bor - BOIN
19.10.2026.
Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - PIK Pešter a.d. u prinudnoj likvidaciji, Sjenica - PKPT
19.10.2026.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - BAS a.d. , Beograd
15.10.2026.
Obaveštenje akcionarima o isplati dividende - Messer Tehnogas a.d. , Beograd
15.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Imtel Komunikacije a.d. , Beograd