Mesečni izveštaj za jan 2026.

30.01.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO1.688.717.70414.384.991505499.376.323.882
Listing1.646.470.49414.025.124342223.311.870.370
Prime akcije12.904.182109.95858223.311.870.370
Prime obveznice1.633.566.31213.915.1662840
Open market42.247.210359.867163276.064.453.512
Open market akcije42.247.210359.867163276.064.453.512
Open market obveznice0000
MTP0008.144.481.893
MTP akcije0008.144.481.893
UKUPNO1.688.717.70414.384.991505507.520.805.775

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.278,453,240,2550.115.664
BELEXline2.849,980,270,0152.270.879

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO213117221
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS0,34%
b-FIS0,67%
s-FIS0,00%
FIB0,02%
FIT0,03%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.365,52
Promena1,82
% 0,13%
20.10.2026. 14:10:00Detaljnije
EUR/RSD117,4144
USD/RSD104,5077
Izvor NBS, 20.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 20.10.2026.
513.538.174.384 RSD
4.373.723.959 EUR
Vesti sa Berze
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
05.10.2026.
Ministarstvo privrede Republike Srbije – Obaveštenje o prodaji akcija za 10 akcionarskih društava
Poslednje vesti
20.10.2026.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Borinženjering a.d., Bor - BOIN
19.10.2026.
Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - PIK Pešter a.d. u prinudnoj likvidaciji, Sjenica - PKPT
19.10.2026.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - BAS a.d. , Beograd
15.10.2026.
Obaveštenje akcionarima o isplati dividende - Messer Tehnogas a.d. , Beograd
15.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Imtel Komunikacije a.d. , Beograd