Mesečni izveštaj za okt 2025.

31.10.2025. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO5.048.499.94043.074.861991493.710.984.132
Listing5.003.237.55342.688.683782219.484.057.736
Prime akcije8.623.44773.583190219.484.057.736
Prime obveznice4.994.614.10642.615.0995920
Open market45.262.387386.178209274.226.926.396
Open market akcije45.262.387386.178209274.226.926.396
Open market obveznice0000
MTP0008.165.262.237
MTP akcije0008.165.262.237
UKUPNO5.048.499.94043.074.861991501.876.246.369

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.241,9020,871,7131.702.224
BELEXline2.857,7637,001,3134.415.824

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO231247398
MTP00000

Učešće stranih investitora
FIS1,89%
b-FIS2,22%
s-FIS1,57%
FIB0,10%
FIT0,12%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.365,52
Promena1,82
% 0,13%
20.10.2026. 14:10:00Detaljnije
EUR/RSD117,4144
USD/RSD104,5077
Izvor NBS, 20.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 20.10.2026.
513.538.174.384 RSD
4.373.723.959 EUR
Vesti sa Berze
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
05.10.2026.
Ministarstvo privrede Republike Srbije – Obaveštenje o prodaji akcija za 10 akcionarskih društava
Poslednje vesti
20.10.2026.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Borinženjering a.d., Bor - BOIN
19.10.2026.
Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - PIK Pešter a.d. u prinudnoj likvidaciji, Sjenica - PKPT
19.10.2026.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - BAS a.d. , Beograd
15.10.2026.
Obaveštenje akcionarima o isplati dividende - Messer Tehnogas a.d. , Beograd
15.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Imtel Komunikacije a.d. , Beograd