Dnevni izveštaj za 19.10.2026.

19.10.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO5.387.53245.88626505.435.583.120
Listing1.179.83810.04918217.239.206.800
Prime akcije42.6243635217.239.206.800
Prime obveznice1.137.2149.686130
Open market4.207.69435.8378288.196.376.320
Open market akcije4.207.69435.8378288.196.376.320
Open market obveznice0000
MTP0007.293.653.955
MTP akcije0007.293.653.955
UKUPNO5.387.53245.88626512.729.237.075

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.363,70-0,76-0,063.610.864
BELEXline2.807,113,420,123.610.864

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO153623113
MTP5700000

Učešće stranih investitora
FIS9,87%
b-FIS0,00%
s-FIS19,73%
FIB0,00%
FIT7,78%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd13,46%19,70%
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad26,92%15,83%
M&V Investments a.d. , Beograd1,92%11,14%
Tezoro broker a.d. , Beograd1,92%11,14%

Vrednost1.365,52
Promena1,82
% 0,13%
20.10.2026. 14:10:00Detaljnije
EUR/RSD117,4144
USD/RSD104,5077
Izvor NBS, 20.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 20.10.2026.
513.538.174.384 RSD
4.373.723.959 EUR
Vesti sa Berze
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
05.10.2026.
Ministarstvo privrede Republike Srbije – Obaveštenje o prodaji akcija za 10 akcionarskih društava
Poslednje vesti
20.10.2026.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Borinženjering a.d., Bor - BOIN
19.10.2026.
Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - PIK Pešter a.d. u prinudnoj likvidaciji, Sjenica - PKPT
19.10.2026.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - BAS a.d. , Beograd
15.10.2026.
Obaveštenje akcionarima o isplati dividende - Messer Tehnogas a.d. , Beograd
15.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Imtel Komunikacije a.d. , Beograd