Dnevni izveštaj za 06.10.2026.

06.10.2026. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO2.891.24224.61562500.127.621.027
Listing2.257.46819.21955217.100.045.348
Prime akcije20.3641739217.100.045.348
Prime obveznice2.237.10419.046460
Open market633.7745.3967283.027.575.679
Open market akcije633.7745.3967283.027.575.679
Open market obveznice0000
MTP0007.293.653.955
MTP akcije0007.293.653.955
UKUPNO2.891.24224.61562507.421.274.982

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX151.345,62-3,85-0,29390.734
BELEXline2.749,08-3,91-0,14390.734

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO154422016
MTP5700000

Učešće stranih investitora
FIS0,00%
b-FIS0,00%
s-FIS0,00%
FIB0,00%
FIT0,00%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Tandem financial a.d. , Novi Sad29,03%34,04%
BPŠ Banka a.d., Beograd31,45%33,65%
NLB Banka a.d., Beograd5,65%7,39%

Vrednost1.365,52
Promena1,82
% 0,13%
20.10.2026. 14:10:00Detaljnije
EUR/RSD117,4144
USD/RSD104,5077
Izvor NBS, 20.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 20.10.2026.
513.538.174.384 RSD
4.373.723.959 EUR
Vesti sa Berze
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
05.10.2026.
Ministarstvo privrede Republike Srbije – Obaveštenje o prodaji akcija za 10 akcionarskih društava
Poslednje vesti
20.10.2026.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Borinženjering a.d., Bor - BOIN
19.10.2026.
Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - PIK Pešter a.d. u prinudnoj likvidaciji, Sjenica - PKPT
19.10.2026.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - BAS a.d. , Beograd
15.10.2026.
Obaveštenje akcionarima o isplati dividende - Messer Tehnogas a.d. , Beograd
15.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Imtel Komunikacije a.d. , Beograd