Učešće članova Berze u trgovanju bez blok transakcija: 21.09.2026. - 25.09.2026.

Ukupan promet

Investiciono društvoPromet %Broj trans %Promet prodajaPromet kupovinaBroj trans prodajaBroj trans kupovina
Tandem financial a.d. , Novi Sad17,93%15,06%0,0018.815.593,92072
Tesla Capital a.d., Beograd16,60%17,78%13.168.488,734.256.676,00832
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad11,21%5,65%250.275,0011.510.111,84423
NLB Banka a.d., Beograd9,79%9,41%5.069.989,535.209.976,061530
M&V Investments a.d. , Beograd9,58%6,69%8.868.201,681.187.598,67257
Erste bank a.d., Novi Sad8,75%4,81%8.380.136,94804.840,10815
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd5,78%6,49%3.419.149,002.647.101,001021
Mediolanum invest a.d. , Beograd3,80%9,41%3.648.364,92344.470,00396
BPŠ Banka a.d., Beograd2,98%6,90%2.087.096,841.043.626,32285
Momentum Securities a.d. , Novi Sad2,79%1,26%1.079.870,001.843.131,9433
Banca Intesa a.d. , Beograd2,71%0,84%2.848.446,210,0040
ALTA banka a.d., Beograd2,13%4,81%253.340,001.983.851,00221
Intercity broker a.d. , Beograd2,00%3,77%1.081.703,001.012.667,00711
Ilirika investments a.d. , Beograd1,14%2,30%739.782,00452.330,0038
UniCredit Bank Srbija a.d. , Beograd0,98%0,21%1.032.500,000,0010
Tezoro broker a.d. , Beograd0,95%1,88%0,00991.875,0009
Raiffeisen banka a.d., Beograd0,76%2,51%548.700,00246.195,0075
Euro fineks broker a.d. , Beograd0,12%0,21%0,00126.000,0001

Listing

Investiciono društvoPromet %Broj trans %Promet prodajaPromet kupovinaBroj trans prodajaBroj trans kupovina
Tandem financial a.d. , Novi Sad30,12%24,83%0,0018.727.193,92071
Tesla Capital a.d., Beograd15,85%8,39%9.854.789,730,00240
NLB Banka a.d., Beograd12,10%5,94%3.993.369,533.529.716,06710
M&V Investments a.d. , Beograd9,95%10,49%5.157.057,681.027.598,67246
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad6,03%8,04%250.275,003.499.401,84419
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd5,92%8,39%1.033.680,002.647.101,00321
Mediolanum invest a.d. , Beograd5,87%13,64%3.648.364,920,00390
BPŠ Banka a.d., Beograd5,03%11,54%2.087.096,841.043.626,32285
Banca Intesa a.d. , Beograd4,58%1,40%2.848.446,210,0040
Erste bank a.d., Novi Sad1,68%5,24%555.136,94491.005,1069
UniCredit Bank Srbija a.d. , Beograd1,66%0,35%1.032.500,000,0010
Intercity broker a.d. , Beograd0,61%0,35%378.378,000,0010
ALTA banka a.d., Beograd0,41%0,70%253.340,000,0020
Momentum Securities a.d. , Novi Sad0,19%0,35%0,00116.391,9401
Ilirika investments a.d. , Beograd0,02%0,35%0,0010.400,0001

Open market

Investiciono društvoPromet %Broj trans %Promet prodajaPromet kupovinaBroj trans prodajaBroj trans kupovina
Erste bank a.d., Novi Sad19,03%4,17%7.825.000,00313.835,0026
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad18,73%2,08%0,008.010.710,0004
Tesla Capital a.d., Beograd17,70%31,77%3.313.699,004.256.676,00592
M&V Investments a.d. , Beograd9,05%1,04%3.711.144,00160.000,0011
Momentum Securities a.d. , Novi Sad6,56%2,60%1.079.870,001.726.740,0032
NLB Banka a.d., Beograd6,45%14,58%1.076.620,001.680.260,00820
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd5,58%3,65%2.385.469,000,0070
ALTA banka a.d., Beograd4,64%10,94%0,001.983.851,00021
Intercity broker a.d. , Beograd4,01%8,85%703.325,001.012.667,00611
Ilirika investments a.d. , Beograd2,76%5,21%739.782,00441.930,0037
Tezoro broker a.d. , Beograd2,32%4,69%0,00991.875,0009
Raiffeisen banka a.d., Beograd1,86%6,25%548.700,00246.195,0075
Mediolanum invest a.d. , Beograd0,81%3,13%0,00344.470,0006
Euro fineks broker a.d. , Beograd0,29%0,52%0,00126.000,0001
Tandem financial a.d. , Novi Sad0,21%0,52%0,0088.400,0001

MTP

Investiciono društvoPromet %Broj trans %Promet prodajaPromet kupovinaBroj trans prodajaBroj trans kupovina