Godišnji izveštaj: 2014.godinu

31.12.2014. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO18.722.662.932160.472.231231.522450.198.773.411
Listing9.764.717.56983.493.087221.800302.810.785.416
Prime akcije3.820.554.16732.528.017219.096178.227.466.400
Prime obveznice4.673.537.17840.139.2961.34980.317.399.196
Standard akcije1.270.626.22410.825.7741.35544.265.919.820
Open market8.957.945.36376.979.1449.722147.387.987.995
Open market akcije8.957.945.36376.979.1449.722147.387.987.995
MTP1.535.990.27913.046.4706.501346.436.652.110
MTP akcije1.514.634.53912.862.1546.500344.702.652.110
MTP obveznice21.355.740184.31611.734.000.000
UKUPNO20.258.653.211173.518.701238.023796.635.425.521

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15667,02109,0519,549.668.462.785
BELEXline1.344,82239,9021,7113.019.254.524

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO6739253230.045
MTP2376892776.601

Učešće stranih investitora
FIS48,15%
b-FIS45,77%
s-FIS50,52%
FIB22,33%
FIT42,16%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.365,52
Promena1,82
% 0,13%
20.10.2026. 14:10:00Detaljnije
EUR/RSD117,4144
USD/RSD104,5077
Izvor NBS, 20.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 20.10.2026.
513.538.174.384 RSD
4.373.723.959 EUR
Vesti sa Berze
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
05.10.2026.
Ministarstvo privrede Republike Srbije – Obaveštenje o prodaji akcija za 10 akcionarskih društava
Poslednje vesti
20.10.2026.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Borinženjering a.d., Bor - BOIN
19.10.2026.
Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - PIK Pešter a.d. u prinudnoj likvidaciji, Sjenica - PKPT
19.10.2026.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - BAS a.d. , Beograd
15.10.2026.
Obaveštenje akcionarima o isplati dividende - Messer Tehnogas a.d. , Beograd
15.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Imtel Komunikacije a.d. , Beograd