Godišnji izveštaj: 2013.godinu

31.12.2013. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO28.464.811.014251.976.139336.437434.645.099.198
Listing8.334.418.05173.785.038325.281310.196.845.560
Prime akcije5.364.203.48747.563.672321.445185.104.715.690
Prime obveznice1.515.420.24013.422.1472.520107.300.683.160
Standard akcije1.454.794.32412.799.2191.31617.791.446.710
Open market20.130.392.963178.191.10111.156124.448.253.638
Open market akcije19.971.639.923176.772.43311.152124.448.253.638
Open market obveznice158.753.0401.418.66840
MTP1.699.553.45115.030.5057.672338.099.077.814
MTP akcije1.699.553.45115.030.5057.672336.582.802.814
MTP obveznice0001.516.275.000
UKUPNO30.164.364.465267.006.644344.109772.744.177.012

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15557,9734,086,5110.335.565.042
BELEXline1.104,9299,369,8811.668.095.195

Trgovanje akcijama
Tržište Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO98503414333.583
MTP281751051017.975

Učešće stranih investitora
FIS72,28%
b-FIS66,79%
s-FIS77,77%
FIB25,04%
FIT69,66%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Vrednost1.365,52
Promena1,82
% 0,13%
20.10.2026. 14:10:00Detaljnije
EUR/RSD117,4144
USD/RSD104,5077
Izvor NBS, 20.10.2026.
Tržišna kapitalizacija - 20.10.2026.
513.538.174.384 RSD
4.373.723.959 EUR
Vesti sa Berze
13.10.2026.
Predstavljen CFA Level I program na Beogradskoj berzi
07.10.2026.
CFA Level I Info Session na Beogradskoj berzi
05.10.2026.
Ministarstvo privrede Republike Srbije – Obaveštenje o prodaji akcija za 10 akcionarskih društava
Poslednje vesti
20.10.2026.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Borinženjering a.d., Bor - BOIN
19.10.2026.
Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - PIK Pešter a.d. u prinudnoj likvidaciji, Sjenica - PKPT
19.10.2026.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - BAS a.d. , Beograd
15.10.2026.
Obaveštenje akcionarima o isplati dividende - Messer Tehnogas a.d. , Beograd
15.10.2026.
Polugodišnji izveštaj za 2026. godinu - Imtel Komunikacije a.d. , Beograd