Učešće članova Berze u trgovanju: 05.10.2026. - 09.10.2026.

Ukupan promet

Investiciono društvoPromet %Broj trans %Promet prodajaPromet kupovinaBroj trans prodajaBroj trans kupovina
NLB Banka a.d., Beograd26,40%10,91%16.259.223,631.892.266,473117
Tandem financial a.d. , Novi Sad24,78%23,86%0,0017.034.952,830105
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad16,95%3,18%54.000,0011.602.292,79113
Banca Intesa a.d. , Beograd9,74%7,50%6.697.772,530,00330
BPŠ Banka a.d., Beograd7,33%16,59%4.790.342,88252.130,00712
Ilirika investments a.d. , Beograd4,34%7,50%2.603.425,74380.610,00258
Tesla Capital a.d., Beograd3,48%8,86%2.390.620,130,00390
Erste bank a.d., Novi Sad1,89%5,45%372.679,27925.908,08519
ALTA banka a.d., Beograd1,85%4,09%0,001.269.160,00018
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd1,26%8,18%645.290,00222.388,00927
M&V Investments a.d. , Beograd0,58%1,14%97.140,00301.956,0023
Prudence Capital a.d., Beograd0,36%0,45%246.250,000,0020
Momentum Securities a.d. , Novi Sad0,32%0,45%0,00217.560,0002
Euro fineks broker a.d. , Beograd0,27%0,45%91.620,0091.620,0011
Intercity broker a.d. , Beograd0,27%0,45%127.260,0055.800,0011
Mediolanum invest a.d. , Beograd0,13%0,23%0,0090.440,0001
Raiffeisen banka a.d., Beograd0,06%0,68%0,0038.540,0003

Listing

Investiciono društvoPromet %Broj trans %Promet prodajaPromet kupovinaBroj trans prodajaBroj trans kupovina
Tandem financial a.d. , Novi Sad37,91%32,41%0,0017.034.952,830105
NLB Banka a.d., Beograd21,83%10,49%9.305.186,63504.976,47268
Banca Intesa a.d. , Beograd14,91%10,19%6.697.772,530,00330
BPŠ Banka a.d., Beograd11,22%22,53%4.790.342,88252.130,00712
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad8,85%3,09%54.000,003.922.295,7919
Erste bank a.d., Novi Sad2,20%4,94%372.679,27617.356,08511
Ilirika investments a.d. , Beograd2,15%6,48%964.455,740,00210
Tesla Capital a.d., Beograd0,63%1,23%280.872,130,0040
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd0,18%7,72%0,0079.598,00025
M&V Investments a.d. , Beograd0,12%0,62%2.140,0054.000,0011
Raiffeisen banka a.d., Beograd0,00%0,31%0,002.140,0001

Open market

Investiciono društvoPromet %Broj trans %Promet prodajaPromet kupovinaBroj trans prodajaBroj trans kupovina
NLB Banka a.d., Beograd35,02%12,07%6.954.037,001.387.290,0059
OTP banka Srbija a.d. , Novi Sad32,25%3,45%0,007.679.997,0004
Tesla Capital a.d., Beograd8,86%30,17%2.109.748,000,00350
Ilirika investments a.d. , Beograd8,48%10,34%1.638.970,00380.610,0048
ALTA banka a.d., Beograd5,33%15,52%0,001.269.160,00018
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd3,31%9,48%645.290,00142.790,0092
M&V Investments a.d. , Beograd1,44%2,59%95.000,00247.956,0012
Erste bank a.d., Novi Sad1,30%6,90%0,00308.552,0008
Prudence Capital a.d., Beograd1,03%1,72%246.250,000,0020
Momentum Securities a.d. , Novi Sad0,91%1,72%0,00217.560,0002
Euro fineks broker a.d. , Beograd0,77%1,72%91.620,0091.620,0011
Intercity broker a.d. , Beograd0,77%1,72%127.260,0055.800,0011
Mediolanum invest a.d. , Beograd0,38%0,86%0,0090.440,0001
Raiffeisen banka a.d., Beograd0,15%1,72%0,0036.400,0002

MTP

Investiciono društvoPromet %Broj trans %Promet prodajaPromet kupovinaBroj trans prodajaBroj trans kupovina